Teslimat
cankatcobanhelvasi.com’dan satın almış olduğunuz ürümler, 2 iş günü içinde PTT kargoya teslim edilir.

İade
cankatcobanhelvasi.com’dan satın aldığınız ürünler 7 gün boyunca para iadesi ve ürün değişimini içeren memnuniyet garantisi altındadır.

İade Koşulları

  • Orijinal ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  • Ürün detay sayfalarında “İade veya değişim yapılamaz” şeklinde ibare bulunan ürünlerde iade veya değişim işlemi yapılmamaktadır.
  • İade prosedürüne uygun olarak yapılmayan iadelerde, iade işleminin yapılması garanti edilmemektedir.

İade Prosedürü

  • Satın aldığınız ürünü iade etmek istiyorsanız, destek@cankatcobanhelvasi.com’a konu ile ilgili bir mail atmanız veya 0533 524 9539 nolu telefondan bize ulaşmanız yeterli olacaktır.
  • Satın aldığınız ürünü değiştirmek istiyorsanız, destek@cankatcobanhelvasi.com’a konu ile ilgili bir mail atmanız veya 0533 524 9539 nolu telefondan bize ulaşmanız yeterli olacaktır.
  • Satın aldığınız ürün hasarlı/özürlü çıktıysa destek@cankatcobanhelvasi.com’a konu ile ilgili bir mail atmanız veya 0533 524 9539 nolu telefondan bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Hasar/özür durumunda, geri gönderim kargo ücreti tarafımızca karşılanacaktır.

Önemli Notlar

  • Tüm kategorilerdeki ürünlerde; orijinal paket içeriği eksik olan veya kullanılmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade etmek istediğiniz ürünü kargo görevlisine teslim etmeden önce size gönderildiği şekilde paketlemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade etmek istediğiniz ürün kargo taşıma sürecinde hasar görebilir ve bu durumda tüm sorumluluk size ait olacaktır. Kargo taşıma sürecinde hasar gören ürünlerin iade işlemi yapılmamaktadır.

Kargo Ücretleri
Memnuniyet garantisi kapsamında iade talebi yapılan durumlarda, kargo ücreti müşteriye aittir.